Anasayfa » Eskişehir Eczacı Odası

Eskişehir Eczacı Odası

Sağlık Müdürlüğünden Gelen 2704 Sayılı Yazı

Değerli Meslektaşlarımız, İl Sağlık Müdürlüğü’nden 01 Mart 2013 tarih 2704 sayı ile gelen Yasemin Aksakal isimli hastanın Akineton Bağımlılığı hakkındaki yazı ektedir. Söz konusu hastanın Akineton isimli ilacı talep etmesi halinde karşılanmaması ve  Sağlık Müdürlüğü’ne bildirilmesini rica ederiz. 9.BÖLGE ESKİŞEHİR ECZACI ODASI YÖNETİM KURULU EK: Devamını Oku »

24 Şubat 2013 Tarihinde Yapılacak Olan “Eczacılar İçin Bireye Özgü İlaç Kullanımı” Eğitimi Hakkında

Değerli Meslektaşlarımız, Eskişehir Eczacı Odası, Anadolu Üniversitesi Eczacılık Fakültesi ve Öngörüsel ve Bireye Özgü Tedavi Derneği’nin birlikte düzenlemiş olduğu 24 Şubat 2013 Pazar günü yapılacak “ECZACILAR İÇİN BİREYE ÖZGÜ İLAÇ KULLANIMI” Eğitim programı ektedir. Eğitim Programı Ücreti:50.00 TL ( Ücretler kayıt sırasında tahsil edilecektir ve Eğitim sonunda Katılım Belgesi verilecektir) Eğitim Programının Düzenleneceği Yer: Anadolu Üniversitesi, Eczacılık Fakültesi, Prof. Dr. ... Devamını Oku »

6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu Hakkında

İşyerlerinde iş sağlığı ve güvenliğinin sağlanması ve mevcut sağlık ve güvenlik şartlarının iyileştirilmesi için işveren ve çalışanların görev, yetki, sorumluluk, hak ve yükümlülüklerinin düzenlendiği 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu, 30 Haziran 2012 tarihli ve 28339 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanmıştır. Söz konusu kanunun 38. maddesinin (a) bendinin 1.fıkrasında “Kamu kurumları ile 50’den az çalışanı olan ve az tehlikeli sınıfta yer ... Devamını Oku »